VIDEO/ Kaos në Paris para sfidës së Championsit, sherr mes tifozëve të PSG-së dhe Newcastle

VIDEO/ Kaos në Paris para sfidës së Championsit, sherr mes tifozëve të PSG-së dhe Newcastle

13:02, 28/11/2023

PSG dhe Newcastle do të përballen mbrëmjen e sotme në një sfidë jetike në Champions, me të dyja skuadrat që duan tre pikët. Por një natë para sfidës, në një lokal të Parisit shpërtheu kaosi.

Tifozët parizienë sulmuan anglezët dhe kjo solli një përleshje mes të dy palëve.

Nga pamjet e siguruara nga “HooligansTV” shihet se nuk mungoi as hedhja e sendeve të rënda nga të dy palët, si karriget dhe tavolinat e lokalit ku ndodhi përleshja.

https://streamin.one/v/dabf3d79

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco