Ballkani del me njoftim të rëndësishëm para ndeshjes ndaj Viktoria Plzenit

Ballkani del me njoftim të rëndësishëm para ndeshjes ndaj Viktoria Plzenit

08:44, 28/11/2023

FC Ballkani ka njoftuar se nesër shitja e biletave për ndeshjen ndaj Viktoria Plzenit në Ligën e Konferencës do të bëhet edhe në Tiranë.

Siç dihet tashmë, kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania”, më 30 nëntor.

Afër stadiumit do të bëhet edhe shitja e biletave, njoftoi klubi nga Suhareka.

Njoftimi i plotë nga klubi i Ballkanit (pa ndërhyrje):

“Tifozë të dashur,

Biletat nga nesër do të dalin në shitje edhe fizikisht te ?????? e cila gjendet tek hyrja vip e Stadiumit “ AIR ALBANIA “ – Tiranë .

Biletat do te jenë në shitje nga ora 11:00 deri në ora 19:00.

Faleminderit që i qëndroni besnik Kampionit të Kosovës

Na priftë e mbara!”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco