Skuadra e Interit kthehet në shtëpi pa bërë dush, në stadiumin e Juventusit mungonte uji i nxehtë

Skuadra e Interit kthehet në shtëpi pa bërë dush, në stadiumin e Juventusit mungonte uji i nxehtë

10:47, 27/11/2023

Si të mos mjaftonte barazimi 1-1 ndaj Juventusit, skuadra e Interit është kthyer në shtëpi pa bërë dush.

Sipas raportimeve të medieve italiane kjo gjë ka ndodhur pasi në dushet e dhomave të zhveshjes në “Allianz Stadium” nuk ka pasur ujë të nxehtë.

Përveç barazimit “zikaltrit” janë larguar nga stadiumin i “bardhezinjve” pa pasur mundësi të lahen siç ndodh gjithmonë në fund të ndeshjeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco