Java e 14-të/ Spikat derbi Partizani-Dinamo, njihuni me duelet e sotme në Superiore

Java e 14-të/ Spikat derbi Partizani-Dinamo, njihuni me duelet e sotme në Superiore

09:30, 27/11/2023

Sot rikthehet Superiorja, me dy duele të vlefshme për javën e 14-të.

Në orën 13:30, Erzeni do të përballet me Tiranën. Shijakasit ndodhen në vendin e parafundit dhe do të kërkojnë me patjetër fitoren, nga ana tjetër edhe bardheblutë do të duan të njëjtën gjë për t’ju afruar Partizanit të vendit të 2-të.

Ndërsa në orën 17:00 Partizani do të presë Dinamon, një derbi që pritet të jetë tepër i zjarrtë ky synimi janë pikët.

Ndeshjet

Erzeni-Tirana 13:30

Partizani-Dinamo 17:00

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco