Nga futbollistë në notarë, momente epike nga klubi i futbollit shqiptar

Nga futbollistë në notarë, momente epike nga klubi i futbollit shqiptar

11:22, 26/11/2023

Një video epike është shpërndarë nga klubi i Butrintit të Sarandës në “Facebook”. Në të shihen futbollistët e skuadrës që militon në Kategorinë e Dytë, që për një çast shndërrohen në “notarë”.

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut, fusha e stadiumit të Sarandës, ngjason me një pishinë, teksa lojtarët sarandiotë, nuk kanë nguruar të dhurojnë “show” në stërvitje, duke realizuar hedhje spektakoare në fushën e shndërruar në… “pishinë”. “

“Plazh në dimër, harmoni në Sarandë! Respekt për çunat”, shkruan faqja e Butrintit.

Për më tepër shikoni videon:  

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco