FOTO/ Koreografi e jashtëzakonshme, pamje të mrekullueshme nga 'Air Albania'

FOTO/ Koreografi e jashtëzakonshme, pamje të mrekullueshme nga 'Air Albania'

20:47, 20/11/2023

Emocione të jashtëzakonshme u regjistruan në momentin e ekzekutimit të himnit shqiptar, në prag të fillimit të sfidës ndaj Ishujve Faroe.

Ndryshe nga herët e tjera, futbollistët e Kombëtares, u kthyen të gjithë me fytyrë nga flamuri gjigant i shpalosur në tribunën përballë, teksa me dorën në zemër, së bashku me 22 mijë tifozët e pranishëm bënë që “Air Albania” të oshtinte.

Image

Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco