Tifozët në mbështetje të Kombëtares! Nisin festën dhe 'ndezin' stadiumin

Tifozët në mbështetje të Kombëtares! Nisin festën dhe 'ndezin' stadiumin

20:26, 20/11/2023

 

Stadiumi “Air Albania” tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën.

Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO 2024 synon të marrë edhe një fitore në shtëpi me Ishujt Faroe.  Kombëtarja shqiptare renditet e para në Grupin E me 14 pikë, Çekia 12 pikë, Polonia 11, Moldavia 10 dhe Ishujt Faro 1 pikë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco