Shqipëria me mesataren më të lartë, Sylvinho lë pas De Biazin dhe Rejën

Shqipëria me mesataren më të lartë, Sylvinho lë pas De Biazin dhe Rejën

20:23, 20/11/2023

 

Shqipëria ka zhvilluar një fushatë eliminatore të shkëlqyer në kuadër të Euro 2024. Kuqezinjtë e trajnerit Sylvinho janë kualifikuar një ndeshje para përfundimit të takimeve në Grupin E teksa skuadra e drejtuar nga trajneri Sylvinho rezulton si kombëtarja me mesataren më të lartë të pikëve të grumbulluar në këto 30 vitet e fundit.

Ekipi i drejtuar nga Sylvinho ka një mesatare prej dy pikësh për ndeshje, më mirë edhe se fushata eliminatore e De Biazit apo edicioni i fundit i Edy Rejës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco