VIDEOLAJM/ 'O sa mirë me qenë shqiptar', tifozët nisen me këngë e flakadanë drejt 'Air Albania'

VIDEOLAJM/ 'O sa mirë me qenë shqiptar', tifozët nisen me këngë e flakadanë drejt 'Air Albania'

18:46, 20/11/2023

Tifozët kuqezi janë nisur drejt “Air Albania”, teksa atmosfera duket shumë elektrizuese në prag të kësaj sfide .

Tifozët kanë nisur marshimin drejt stadiumit,  të cilët me këngë e me flakadanë në duar kanë 'pushtuar' bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco