Tifozët kuqezi i vënë 'flakën' kryeqytetit, fillon marshimi drejt stadiumit

Tifozët kuqezi i vënë 'flakën' kryeqytetit, fillon marshimi drejt stadiumit

18:21, 20/11/2023

Vetëm pak orë na ndajnë nga përballja e fundit e fazës kualifikuese të Kampionatit Evorpian të futbollit, Euro 2024, ndaj Ishujve Faroe dhe në rrugët e Tiranës kanë filluar grumbullimet e para të tifozëve, duke nisur festën me këngë e valle.

Kujtojmë se që prej orës 17:45 ka nisur dhe hyrja i tifozëve në stadium, ndërsa sfida do të fillojë, në orën 20:45.

"Syri Sport” sjell pamje nga marshimi i tifozëve kuqezi drejt “Air Albanias”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco