Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

Atmosferë e zjarrtë në prag të ndeshjes, nuk mungojnë këngët patriotike

17:47, 20/11/2023

Numërimi ka nisur mbrapsht dhe Shqipëria është gati për të pritur Ishujt Faroe.  

Një sfidë që do të kthehet në festë, pasi djemtë e Silvinjos kanë siguruar një biletë për në Europian.

Natyrisht, sonte me një pikë, ekipi kombëtar do shkonte në Europian në vendin e parë.

Tifozët kanë filluar të grumbullohen dhe po krijojnë entuziazëm të madh me këngë patriotike nëpër kafenetë e kryeqytetit.

Ndërkohë që në afërsi të stadiumit, shikon kudo flamurin shqiptar si dhe tifozët të veshur me fanellat e Shqipërisë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco