Në mbështetje të Shqipërisë, djemtë e heroit Afrim Bunjaku bashkohen me TKZ-në

Në mbështetje të Shqipërisë, djemtë e heroit Afrim Bunjaku bashkohen me TKZ-në

17:36, 20/11/2023

Shqipëria është gati për Ishujt Faroe e cila do të luhet në “Air Albania”. [655b7a4fbb051tkz-600x450 (1)]

Për këtë sfidë, do të jenë prezentë edhe djemtë e heroit, Afrim Bunjaku, polici i Kosovës i cili humbi jetën në krye të detyrës, teksa po i bënte ballë serbëve në fshatin Banjska të Leposavçit.

“Bashkë me ne sot, në festën e kombëtares tonë, janë edhe dy djemtë e heroit të Republikës, Afrim Bunjakut”, shkruan Gëzim Bajrami nga Tifozat Kuq e Zi!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco