Lajmi i fundit

Atentati ndaj Trump, reagon Berisha: Solidaritet të plotë timin dhe të PD për familjen e presidentit dhe republikanët

Manuel Neuer fejohet me sportisten 23-vjeçare, presin një fëmijë

Manuel Neuer fejohet me sportisten 23-vjeçare, presin një fëmijë

13:58, 28/09/2023

Portieri i Gjermanisë, Manuel Neuer, së shpejti do të bëhet baba. Lajmi është bërë i ditur nga media gjermane “BILD”.

Gjithashtu raportohet se 37-vjeçari tashmë është fejuar me të dashurën e tij dhe së shpejti do të martohen.

“Gardiani” i Bayern Munchen është në një lidhje me hendbollisten 23-vjeçare Anika Bisel që nga viti 2020 dhe jetojnë së bashku në një vilë buzë liqenit në Alpe.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco