Lajmi i fundit

SYRI DIGJITAL/ Skandalet e përditshme për të cilat hesht qeveria e Edi Ramës

Juventusi ‘gjen’ në Angli mesfushorin për të zëvendësuar Paul Pogba

Juventusi ‘gjen’ në Angli mesfushorin për të zëvendësuar Paul Pogba

11:45, 28/09/2023

E ardhmja e Paul Pogba do të jetë më e qartë javën e ardhshme për shkak se kundër analizat janë planifikuar në 5 tetor për mesfushorin.

Ai doli pozitiv në testin antidoping pas ndeshjes kundër Udineses dhe nëse analizat e reja nuk vërtetojnë të kundërtën, futbollisti i Juventusit do të përballet me një skualifikim të gjatë, ndërkohë tashmë ai është i pezulluar dhe klubi i ka bllokuar pagën.

Por kush mund ta zëvendësojë francezin tek klubi bardhezi në merkaton e janarit?

Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, kandidati kryesor është mesfushori i Totenhemit, Piere-Emile Hojbjerg.

Image

Tashmë pritet të shohim në vijim se çfarë do të ndodh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco