Lajmi i fundit

Ish-këshilltari i Pacollit, arrestohet si i dyshuar për vrasjen e gruas së tij

VIDEO/ Mbrëmje e errët për Juventusin, autogoli qesharak i mbrojtësit dhe gafa e Sheznit

VIDEO/ Mbrëmje e errët për Juventusin, autogoli qesharak i mbrojtësit dhe gafa e Sheznit

21:14, 23/09/2023

Juventusi pësoi një humbje të rëndë përballë Sasuolos me rezultatin 4-2, aty ku ra në sy mbrojtja e dobët e bardhezinjve.

Pas gafës te goli i parë i Sheznit, vëmendjen e mori mbrojtësi i Italisë që luan për “Zonjën”, Frederiko Gati.

Në minutën e fundit të takimit, ai mori një pas nga Shezni dhe nën presion u detyrua ta çonte topin në rrjetën e tij me një autogol qesharak, që mori një vëmendje tejet të madhe nga mediat italiane.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco