Thyhet mbrojtja e dardanëve, vendasit kalojnë në avantazh

Thyhet mbrojtja e dardanëve, vendasit kalojnë në avantazh

22:35, 21/09/2023

Ballkani sfidon Viktoria Plzen në duelin e vlefshëm për fazën e grupeve në Ligën e Konferencës.

Në minutën e 73', Kalvach gjen rrugën drejt rrjetës dhe zhbllokon Viktoria Plzen-Ballkani, vendasit marrin avantazhin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco