VIDEO/ Saktësia në maksimum, basketbollisti shënon 105 kosha radhazi

VIDEO/ Saktësia në maksimum, basketbollisti shënon 105 kosha radhazi

14:55, 21/09/2023

Stephen Curry duket se po bëhet gati për sezonin e ri të NBA-së, ku me Golden State Warriors do të synojë titullin kampion.

35-vjeçari u bë viral në një video të postuar në rrjetet sociale, ku shfaqet duke shënuar plot 105 kosha radhazi pa asnjë gabim në 5 minuta pa ndalim.

Curry njihet për goditjen e tij të pagabueshme, si një nga mjeshtrit e tre-pikëshave, por video e fundit tregon se ai është padyshim një “bishë” për të gjetur koshin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco