Bashkëshortes së Lautaro Martinez i grabisin restorantin

Bashkëshortes së Lautaro Martinez i grabisin restorantin

10:19, 19/09/2023

Ditën e djeshme është grabitur restoranti “Coraje” në Milano, në pronësi të Agustina Gandolfo, bashkëshortes së futbollistit të Interit, Lautaro Martinez.

Pas një kontrolli nga policia u zbulua se në arkë mungonin 1 mijë euro.

4 persona të maskuar kanë hyrë brenda në restorant duke dëmtuar hyrjen dytësore.

Për kryerjen e hetimeve kanë ndërhyrë edhe efektivët e policisë mjeko-ligjore, në pritje të të rejave të tjera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco