VIDEO/ Sheshi Taksim bëhet zikaltër: Interistët pushtojnë Stambollin

VIDEO/ Sheshi Taksim bëhet zikaltër: Interistët pushtojnë Stambollin

12:16, 10/06/2023

Fillimi për Manchester City-Inter, finalja e Champions League 2022/2023 në Stamboll, është gjithnjë e më afër.

Nëpër Stamboll, fluksi i tifozëve të dy skuadrave është vazhdimisht në rritje, me zikaltërit që janë mbledhur në sheshin Taksim.

Image

Prej këtu, në orët në vijim, tifozët do t’i drejtohen stadiumit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco