Pasojat e shkarkimit të Maldinit, ndërpriten negociatat me tre futbollistë

Pasojat e shkarkimit të Maldinit, ndërpriten negociatat me tre futbollistë

11:04, 07/06/2023

Divorci i bujshëm mes Milanit dhe Paolo Maldinit, prishi planet për një merkato transferimesh që drejtuesit e kuqezinjve kishin bërë prej javësh.

“Republica” raporton se nëse zbarkimi i Kamadës nuk duket i rrezikuar, negociatat për Berardin, Arnautoviçin dhe Milinkoviç-Saviç janë ndërprerë.

Tashmë zëvendësuesi i Maldinit që pritet të jetë Xhorxho Furlani do të duhet të bëjë merkaton me një buxhet prej 35 milionë lekë plus të ardhurat nga transferimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco