I  vjedhin Range Rover dhe bizhuteri me vlerë mijëra euro, futbollisti i Juves bie pre e grabitjes

I vjedhin Range Rover dhe bizhuteri me vlerë mijëra euro, futbollisti i Juves bie pre e grabitjes

08:30, 07/06/2023

Sulmuesi i Juventus Kaio Jorge ka rënë pre e një bande hajdutësh, që kanë hyrë në shtëpinë e tij në Torino.

Sipas raportimeve të medieve italiane, brazilianit i është vjedhur një Range Rover, veshje që i përkisnin atij dhe të ëmës, një ipad dhe bizhuteri e ora me vlerë disa mijëra euro.


Në kohën që ka ndodhur grabitja, sulmuesi i “bardhezinjve” ndodhej me pushime në Brazil.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco