Milan-Leao/ Rinovimi gati, ja kur pritet të ndodh

Milan-Leao/ Rinovimi gati, ja kur pritet të ndodh

18:32, 01/06/2023

Milani dhe Rafael Leao i kanë thënë 'po' njëri-tjetrit gati një muaj më parë, por nesër do të ketë rinovimin zyrtar deri më 30 qershor 2028.

Sulmuesi portugez u zgjodh për të prezantuar fanellën e re, të zbuluar pak orë më parë. Për këtë arsye shpallja u shty një javë më parë. Me gjasë do të ketë më shumë foto të zakonshme nesër në Casa Milan me fanellën e re me numrin 2028 (deri kur do të jetë e vlefshem kontrata) në shpinë.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco