Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Çfarë po ndodh në Kosovë?

VIDEO/ Redon Xhixha shënon sërish gol, i jep barazimin Qarabagut në miqësoren me Galatasarayn

VIDEO/ Redon Xhixha shënon sërish gol, i jep barazimin Qarabagut në miqësoren me Galatasarayn

19:58, 26/03/2023

Sulmuesi shqiptar, Redon Xhixha ka shkëlqyer sërish me ekipin e tij duke shënuar golin e barazimit.

Edhe pse është një ndeshje ku i jep pikë ekipit, performanca dhe goli i tij shërbejnë për të marrë vëmendjen e trajnerit dhe pse jo në të ardhmen të jetë titullar.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco