VIDEO/ Armando Broja shumë pranë rikthimit në fushat e lojës, Chelsea publikon pamje fantastike nga stërvitja

VIDEO/ Armando Broja shumë pranë rikthimit në fushat e lojës, Chelsea publikon pamje fantastike nga stërvitja

21:40, 20/03/2023

Armando Broja prej muajsh është jashtë fushës së lojës pas një dëmtimi në një ndeshje miqësore të zhvilluar para fillimit të Botërorit. Sulmuesi i Chelseat dhe bomber më shpresdhënës i Kombëtares shqiptare po punon intensivisht për t’u rikthyer më i fortë se kurrë.

Chelsea ka publikuar momente më parë një videomontazh të sulmuesit ku duket se po stërvitet me marshin e pestë. Dëmtimi është thuajse i hedhur pas dhe talenti shqiptar pritet të rikthehet të bëjë magjira më parë sesa mendohej.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco