Pësoi atak kardiak në stadium, ja si është gjendja e tifozit që kaloi në koma

Pësoi atak kardiak në stadium, ja si është gjendja e tifozit që kaloi në koma

17:23, 05/02/2023

 

Një lajm i mirë vjen nga Como!

Davide, djaloshi 23-vjeçar i cili të shtunën pësoi një atak kardiak në stadium, gjatë ndeshjes Como-Frosinone, doli nga koma dhe u konsiderua jashtë rrezikut nga mjekët.

Tifozi i alarmoi të gjithë gjatë ndeshjes, pas sulmit të pësuar në zemër, por për fat të mirë ia ka dalë të “fitojë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco