Lajmi i fundit

LIVE/ Këndi i Pano Sokos në SYRI TV

Formacionet zyrtare/ Lazio sfidon Juventusin për një vend në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë

Formacionet zyrtare/ Lazio sfidon Juventusin për një vend në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë

20:26, 02/02/2023

Juventus pret në shtëpi Lazion, në një ndeshje të vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Italisë.

Bardhezinjtë vijnë nga një disfatë në kampionat dhe përballë kryeqytetasve do të provojnë të përmirësojnë ambientin e rënduar.

Trajneri Massimiliano Allegri ka zgjedhur edhe formacionin titullar teksa në sulm starton dyshja Chiesa-Vlahovic, ndërsa një fanellë titullari i është besuar edhe Fagiolit. Në kampin tjetër, trajneri Maurizio Sarri preferon në treshen e vijës së parë Immobile, Felipe Anderson dhe Zaccagni.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco