Lajmi i fundit

LIVE nga New Jersey/ Deputetët e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këlliçi, takim me diasporën shqiptare

Cristiano Ronaldo drejt Milanit?

Cristiano Ronaldo drejt Milanit?

17:42, 09/12/2022

Cristiano Ronaldo është ende pa ekip dhe shumë klube thuhet se kanë treguar të paktën një herë interes për të.

Së fundmi, një lajm i bujshëm vjen nga “El Nacional”, ku Milan do të ishte gati të provonte të sillte lojtarin në Milano me një transferim me parametra zero, por kjo vetëm nëse Rafael Leao do të shitej në janar.

Operacioni i transferimit do të orkestrohej nga Jorge Mendes, agjenti i dy portugezve, i cili duhet të bindë kuqezinjtë të plotësojnë kërkesat e larta të Cristiano Ronaldo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco