Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ Primaret në 'Task Force' me Sonila Meçon

Giroud u kërkon falje tifozëve për disfatën me Chelsean: E kompensojmë ndaj Juventusit

Giroud u kërkon falje tifozëve për disfatën me Chelsean: E kompensojmë ndaj Juventusit

15:30, 07/10/2022

Pas humbjes 3-0 të Milanit kundër Chelsea-t në Champions League, Olivier Giroud publikoi një postim në “Instagram” në të cilin skuadra përshëndeti dhe falënderoi tifozët në “Stamford Bridge”, si dhe u kërkoi falje mbështetësve të “kuqezinjve” të Italisë.

Ndër të tjera në reagimin e tij, francezi u mundua të karikojë tifozerinë e “Djallit” për ndeshjen kundër Juventusit të shtunën.

“Na vjen shumë keq, por e mbajmë kokën lart me një dëshirë të madhe për ta kompensuar atë në ndeshjen kundër Juves… Faleminderit për mbështetjen tuaj”, shkruan sulmuesi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco