Tirana-Laçi, publikohen formacionet zyrtare

Tirana-Laçi, publikohen formacionet zyrtare

14:04, 07/10/2022

Do të startojë në orën 15:00, në stadiumin “Selman Stërmasi”, sfida Tirana-Laçi, e vlefshme për javën e shtatë të Kategorisë Superiore.

Bardheblutë e kryeqytetit vijnë pas dy rezultateve pozitive, mbi të gjitha me moral tepër të lartë duke parë triumfin javën e kaluar në derbi ndaj Partizanit.

Ndërsa kurbinasit kërkojnë tre pikët, të cilëve u mungojnë prej 5 ndeshjesh radhazi në kampionat.

FORMACIONET ZYRTARE –

TIRANA – Bekaj; Husein, Behiratçe, Aleksi, Ismajlgeci; Deliu, Limaj, Kallaku; Xhixha, Patrik Robson, Hasani. Trajner: Orges Shehi.

LAÇI – Dajsinani; Velkovski, Alla, Turkaj, Roganoviç; Cucin, Ujka, Borisjuk, Ziko; Adeleke, Mazrekaj. Trajner: Ramadan Ndreu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco