VIDEO/ Zhbllokohet sfida në 'Stamford Bridge', Fofana ndëshkon Milanin

VIDEO/ Zhbllokohet sfida në 'Stamford Bridge', Fofana ndëshkon Milanin

21:30, 05/10/2022

Chelsea ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Milanit, e vlefshme për javën e tretë në Champions League.

Pas disa përpjekjesh të vazhdueshme, londinezët arritën të kthenin në gol një krosim nga këndi të Ben Chillwell. Ishte Wesley Fofana ai i cili përfitoi nga një rrëmujë e krijuar në zonë dhe e dërgoi topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco