Champions/ Përfundojnë pjesët e para, Calhanoglu ndëshkon Barçën me një super gol

Champions/ Përfundojnë pjesët e para, Calhanoglu ndëshkon Barçën me një super gol

21:47, 04/10/2022

Kanë përfunduar pjesët e para në gjashtë ndeshjet e orës 21:00 në Champions League.

Inter po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Barcelonës në Mezza. Në minutën 45+2’ ishte Hakan Calhanoglu ai i cili shënoi për zikaltërit.

Mesfushori turk goditi bukur nga jashtë zonës dhe mposhti portierin e blaugranëve, ter Stegen.

Ndërkohë, në Amsterdam, Napoli është duke fituar me rezultatin 3-1 Ajaxin.

Rezultatet:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco