Lajmi i fundit

Forza Italia dënon sulmin ndaj Berishës: I papranueshëm, të hetohen lidhjet e autorit

Superiore/ Publikohen formacionet zyrtare të sfidave që luhen sot

Superiore/ Publikohen formacionet zyrtare të sfidave që luhen sot

14:35, 01/10/2022

Do të luhen ditën e sotme dy sfidat e javës së 6-të në Kategorinë Superiore, Egnatia – Kastrioti dhe Laçi – Kukësi.

Ndeshjet do luhen prej orës 15:00, ndërkohë që së fundmi janë zbuluar edhe formacionet me të cilat ekipet do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare:

Egnatia: Sherri; Kacbufi, Atanda, Malota, Fangaj; Hamzat, Agbekpornu, Fernando, Zejnullai; Musta, Delarzh. Trajner: Edlir Tetova.

Kastrioti: Sali; Kodra, Stojanoviç, A. Selmani, Rami; Hasani, Karakaçi, Mehmeti; Greca, Morberk, Zogaj. Trajner: Emiljano Çela.

Formacionet zyrtare:

LAÇI – Dajsinani; Cucin, Velkovski, Turkaj, Ziko; Bajramaj, Manellari, Peterman; Spahiu, Adeleke, Mazrekaj. Trajner: Dejan Vukiçeviç.

KUKËSI – Tafas; Haxhiu, Ilieski, Ferreira, Ndreca; Giasi, Gj. Taipi, Sh. Taipi, Ebert; Berisha, Gabriel Barbosa. Trajner: Enkeleid Dobi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco