VIDEO/ Penallti për Tottenham, Harry Kane përballë Aaron Ramsdale

VIDEO/ Penallti për Tottenham, Harry Kane përballë Aaron Ramsdale

14:03, 01/10/2022

Nuk ka zgjatu shumë avantazh i Arsenalit. Spursat kanë arritur të barazojnë 1-1 rezultatin ndaj “Topçinjëve”, në sfidën e vlefshme për javën e 9-të në Premier League.

Në minutën e 31’ ishte Harry Kane ai i cili ktheu në gol një penallti të fituar nga Richarlison. Sulmuesi anglez goditi saktë nga 11-metrat duke rikthyer baraspeshën në derbin e Londrës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco