Lajmi i fundit

LIVE-SYRI TV/ TASK FORCE: Historia e pavarësisë, a i dimë të gjitha?

VIDEO/ Arsenal në avantazh ndaj Tottenham, supergol i Partey

VIDEO/ Arsenal në avantazh ndaj Tottenham, supergol i Partey

13:57, 01/10/2022

Arsenal ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Tottenham në transfertë, sfidë e vlefshme për javën e 9-të në Premier League.

Në minutën e 20’ ishte Thomas Partey ai i cili shënoi një supergol për “Topçinjtë”. Mesfushori 29 vjeçar goditi bukur nga jashtë zonës, duke mos i dhënë asnjë shans portierit të Spursave, Hugo Lloris.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco