Pique dhe Shakira ndjekin ndeshjen e bejsbollit të djalit të tyre, dyshja mban distancë pas ndarjes së hidhur

Pique dhe Shakira ndjekin ndeshjen e bejsbollit të djalit të tyre, dyshja mban distancë pas ndarjes së hidhur

12:52, 27/09/2022

Gerard Pique dhe Shakira janë parë këtë fundjavë në të njëjtën vend, duke ndjekur një ndeshje bejsbolli, në të cilën luante djali i tyre i madh, Milan Pique (9 vjeç). Mirëpo, dyshja në asnjë moment nuk kanë patur kontakt mes tyre, madje as nuk e kanë parë njëri-tjetrin.

Këngëtarja dhe futbollisti,  u ulën mjaft larg nga njëri-tjetri, pothuajse në anët e kundërta të tribunës.

Gjatë gjithë ndeshjes ata qëndruar të veçuar, pa asnjë lloj afrimi, derisa në fund të lojës të dy iu afruan djalit të tyre, edhe pse sërish me një distancë të caktuar.

Shakira ka lĂ«nĂ« njĂ« mesazh qĂ« tregon inatin dhe tensionin qĂ« ekziston me ish-partnerin. Konkretisht, nĂ« pjesĂ«n e pasme tĂ« xhaketĂ«s sĂ« veshur nga kĂ«ngĂ«tarja lexohej “Keep back” (QĂ«ndro larg), tĂ« cilĂ«n shumĂ« e interpretuan si njĂ« paralajmĂ«rim pĂ«r ish-partnerin e saj se nuk kishte asnjĂ« interes pĂ«r tĂ« vazhduar sĂ«rish lidhjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco