Lajmi i fundit

Forza Italia dënon sulmin ndaj Berishës: I papranueshëm, të hetohen lidhjet e autorit

Në prag të ndeshjes me Islandën, zbulohen sa bileta janë shitur deri më tani

Në prag të ndeshjes me Islandën, zbulohen sa bileta janë shitur deri më tani

11:50, 27/09/2022

Kombëtarja shqiptare do të përballet sot në shtëpi me Islandën, me ndeshjen që do të startojë në orën 20:45.

Teksa jemi disa orë përpara nisjes, mësohet se janë shitur rreth 6 mijë bileta për këtë sfidë.

Image

Pikat e shitjes janë në stadiumin “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”, por edhe online në faqen e FSHF-së.

Çmimet fillonin nga 750 lekë të reja, deri në biletat VIP që arrijnë në 18 mijë lekë të reja.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco