VIDEO/ Goli spektakolar që shënoi Myrto Uzuni

VIDEO/ Goli spektakolar që shënoi Myrto Uzuni

22:31, 24/09/2022

Shqipëria po përballet me Izraelin në “finalen” e parakohshme të Ligës së Kombeve, pasi një fitore e bën pretendenten kryesore për vendin e parë në grup dhe çdo rezultat tjetër ia “vret” shpresat për këtë objektiv.

Pjesa e parë ka përfunduar me porta të paprekura, por gjithçka ndryshoi në fillim të pjesës së dytë.

Izraelitët kaluan në epërsi në minutën e 47’, me një top të humbur nga Hysa, Weissman kalon mbrojtjen dhe shënon golin e avantazhit për izraelitët.

Ndërkohë, në pjesën e dytë, ishte Myrto Uzuni i cili ka barazuar rezultatin në minutën e 88’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco