Lajmi i fundit

Edita Tahiri: Goditja ndaj Berishës, goditje antikombëtare - kishin për qëllim skenarë të rrezikshëm

VIDEO/ Mbrojtja në 'gjumë', Izraeli ndëshkon Shqipërinë

VIDEO/ Mbrojtja në 'gjumë', Izraeli ndëshkon Shqipërinë

21:53, 24/09/2022

Shqipëria po përballet me Izraelin në “finalen” e parakohshme të Ligës së Kombeve, pasi një fitore e bën pretendenten kryesore për vendin e parë në grup dhe çdo rezultat tjetër ia “vret” shpresat për këtë objektiv.

Pjesa e parë ka përfunduar me porta të paprekura, por gjithçka ndryshoi në fillim të pjesës së dytë.

Izraelitët kaluan në epërsi në minutën e 47’,  me një top të humbur nga Hysa, Weissman kalon mbrojtjen dhe shënon golin e avantazhit për izraelitët .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco