LIGA E KOMBEVE/ Publikohen formacionet zyrtare të sfidave

LIGA E KOMBEVE/ Publikohen formacionet zyrtare të sfidave

20:12, 24/09/2022

Ndeshjet e sotme në Ligën e Kombeve mund të përcaktojnë rrugëtimin e skuadrave me emër sidomos në Ligën A, ku zbresin në fushë Spanja e Portugalia.

Ndeshjet e tyre përkatësisht ndaj Zvicrës e Republikës Çeke do të përcaktojnë se cila nga këto skuadra do të vazhdojë për në finalet e Ligës së Kombeve. Ndërsa zviceranëve duhet theksuar se u duhet medoemos një fitore për të evituar rënien në Ligën B.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco