VIDEO/ Gjithçka gati, ja me cilat fanella do të zbresë në fushë Kombëtarja shqiptare

VIDEO/ Gjithçka gati, ja me cilat fanella do të zbresë në fushë Kombëtarja shqiptare

19:53, 24/09/2022

Izraeli dhe Shqipëria do të përballen në orën 20:45 në qytetin e Tel Avivit. Takimi i vlefshëm për ligën B të Nations League. Vëmendja e sportdashësve është vendosur në këtë takimi pasi rëndësia do të përcaktojë fatin e kuqezinjve të Rejës në këtë kompeticion.

Stafi ka mbyllur përgatitjet dhe në dhomat e zhveshjes duket çdo gjë gati për sfidën ndaj Izraelit. Shqipëria do të luajë me fanellat e kuqe, te cilat i kanë sjellë fat Kombëtares sonë. Objektivi i vetëm është vetëm 3 pikët pasi do na mbanin në garë për vendin e parë.

Të gjithë sytë padyshim janë nga Armando Broja, që shpeshherë na ka treguar që me klasin e tij mund të bëjë diferencën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco