Irlanda e Veriut-Kosova, mbyllet pa gola pjesa e parë

Irlanda e Veriut-Kosova, mbyllet pa gola pjesa e parë

18:55, 24/09/2022

Kombëtarja e Kosovës po zhvillon ndeshjen e pestë dhe të parafundit për këtë edicion në Ligën e Kombeve.

“Dardanët” po përballen me Irlandën e Veriut në "Windsor Park", ndeshje e vlefshme për Grupin 2 në Ligën C.

Pjesa e parë përfundoi me porta të paprekura, pavarësisht rasteve të shumta nga ‘Dardanët’, të cilët nuk ia dolën të kalonin në avantazh.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco