Jose Mourinho shfaqet në videoklipin e Stormzy

Jose Mourinho shfaqet në videoklipin e Stormzy

15:22, 24/09/2022

Reperi i njohur britanik Stormzy ka publikuar këngën “Mel Made Me Do It”, teksa në këtë videoklip shfaqet edhe trajneri portugez i futbollit Jose Mourinho.

"Mel made Me Do It" është solo e parë e Stormzy në tre vjet, është plot lojëra fjalësh dhe fansat tashmë pohojnë se është kënga e tij më e mirë deri më tani.

Në gjysmën e videos, Stormzy thotë "Preferoj të mos flas sikur jam Jose", dhe më pas shfaqet Mourinho ndërsa në sfond dëgjohet duke thënë një fjali nga një konferencë shtypi e cila thotë "Preferoj të mos flas, nëse unë flas "jam në telashe".

Mourinho shfaqet përkrah Stormzy-t dhe ekipit të tij. Në video shfaqet edhe atleti legjendar Usain Bolt, rekordmen në 100 dhe 200 metra.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco