Liga e Kombeve/ Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet

Liga e Kombeve/ Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet

21:35, 22/09/2022

Kanë përfunduar pjesët e para në Ligën e Kombeve.

45 minutat e para të sfidës mes Francës dhe Austrisë janë mbyllur në barazim 0-0.

Ndërkohë, Holanda po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Polonisë në transfertë. Në triumf e mbylli edhe Belgjika, e cila po fiton 2-0 ndaj Uellsit.

Rezultatet:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco