Formacione zyrtare/ Poloni-Holandë, ja si rreshtohen skuadrat

Formacione zyrtare/ Poloni-Holandë, ja si rreshtohen skuadrat

20:17, 22/09/2022

Një ndeshje tepër interesante pritet të jetë sot ndërmjet Polonisë dhe Holandës, e cila do të luhet në orën 20:45.

Kjo ndeshje është e vlefshme për raundin e 5-të të grupeve të Nations League dhe pritet të jetë me gola.

Holanda kryeson grupin me 10-të pikë, ndërsa Polonia ndodhet në vendin e 3-të me 4 pikë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco