Nations League/ Formacionet zyrtare të Kroaci-Danimark

Nations League/ Formacionet zyrtare të Kroaci-Danimark

20:11, 22/09/2022

Kroacia do të përballet ndaj Danimarkës në orën 20:45 për raundin e pestë të ndeshjeve në grupe në Nations League.

Kroacia vjen si favorite, por Danimarka e ka treguar edhe në evropian që është një ekip shumë i fortë dhe i vështirë për t’u mposhtur.

Danimarka ndodhet në vendin e parë të grupit me 9-të pikë, ndërsa Kroacia në vendin e dytë me 7-të pikë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco