Lajmi i fundit

Rama zbythet nga rritja e çmimit: Fasha 800 KWH nuk hyn në fuqi

Aubameyang i kthen përgjigje Chelseat

Aubameyang i kthen përgjigje Chelseat

18:43, 16/08/2022

Sulmuesi i Barcelonës, Pierre-Emerick Aubameyang, ka komunikuar me Chelsean dhe ia ka bërë të qartë se dëshiron të qëndrojë në Spanjë te Barcelona.

Qëndrimi i tij ka ardhur në një moment kur për sulmuesin nga Gaboni po flitet për një rikthim të mundshëm në Premier këtë herë me një tjetër klub londinez, Chelsean.

Madje, Barça i ka vënë dhe një çmim prej 25 milionë eurosh atij.

Gjithsesi, sipas “Mundo Deportivo”-s, vetë Aubameyang nuk është i interesuar për një lëvizje të tillë dhe ia ka komunikuar Chelseat vullnetin për të qëndruar në Barcelonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco