Lajmi i fundit

‘Në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord’/ Berisha njofton protesta

Postimi epik i Antonio Conte pas situatës së tensionuar në ndeshjen e djeshme

Postimi epik i Antonio Conte pas situatës së tensionuar në ndeshjen e djeshme

13:59, 15/08/2022

Conte dhe Tuchel fillimisht u përplasën kur Pierre-Emile Hojbjerg shënoi golin e barazimit për ta bërë ndeshjen 1-1 pas golit të hapjes nga Kalidou Koulibaly.

Reece James më pas bëri rezultatin 2-1, me golin e tij që e dërgoi Tuchelin duke vrapuar në vijën e kontaktit duke u afruar pranë Conte-s.

Shefi i Tottenham-it bëri shaka në Instagram mbrëmë vonë se Tuchel ishte me fat që nuk kishte parë festimet e tij të egra.

Conte tha gjithashtu se menaxheri i tij kundërshtar e meritonte të rrëzohej.

Ai postoi një foto të Tuchelit duke vrapuar pranë tij dhe shkroi: “Me fat që nuk të pashë… do të ishte e merituar që të të ndalja festën”.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

luli15/08/2022 14:43

ishe me fat qe nuk te pashe. E meritoje te te vija sterkembesh ...ky eshte perkthimi

Shto koment

Denonco