Lecce-Inter dhe Monza-Torino, publikohen formacionet zyrtare

Lecce-Inter dhe Monza-Torino, publikohen formacionet zyrtare

20:27, 13/08/2022

Do të luhen sot në mbrëmje edhe dy sfida të tjera të Serie A të cilat do të transmetohen live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo. Leçe-Inter dhe Monza-Torino janë dy përballjet e radhës, ndërsa janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ekipeve.

 ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco