Starton Seria A/ Publikohen formacionet zyrtare për dy sfidat e para

Starton Seria A/ Publikohen formacionet zyrtare për dy sfidat e para

17:42, 13/08/2022

Sfidat Milan-Udinese dhe Sampdoria-Atalanta do të jenë përballjet që do të hapin edicionin e ri të Serie A.

Ndërkohë që na ndan vetë pak kohë nga starti i këtyre dy ndeshjeve, janë publikuar edhe formacionet zyrtare të takimeve.

 Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco