Lajmi i fundit

SHBA: Marrëveshja e Serbisë me Rusinë, e gabuar

Arsenal-Leicester, publikohen formacionet zyrtare

Arsenal-Leicester, publikohen formacionet zyrtare

15:24, 13/08/2022

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arsenalit dhe Leicesterit, e vlefshme për xhiron e dytë në Premierligë.

“Topçinjtë” vijnë pas fitores 0:2 në xhiron e parë ndaj Crystal Palace dhe do të kërkojnë të vazhdojnë me formën e mirë.

Në anën tjetër, Leicester barazoi 2:2 me Brentford në xhiron hapëse.

Të dy ekipet i kanë publikuar formacionet zyrtare:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco